Program

Profesyonel Seri

Giriş

Günümüzde perakende sistemi barkodsuz düşünülemez. En küçük market & mağaza binlerce stok ile uğraşmak zorundadır. Hızlı ve hatasız giriş ve satış işlemlerinde barkod zorunludur. Kolay kullanımı ve barkodla bütünleşen yapısıyla NoktaBarkod Market & Mağaza Barkod Otomasyon bu yoğun iş temposunu azaltan otomasyon sistemidir.

Yazarkasa ve terazilerle tam uyumluluğu sayesinde kolay tartım ve satış imkanı sunar.

Hızlı giriş ve satış prensibine göre oluşturulmuş yapısı ile fatura ekranında barkod okuyucularla giriş ve çıkışlar hızlıca yapılabilir. Ürün ve fiyat etiketleri ister barkodlu isterse barkodsuz olarak istenilen yazıcıdan kolay tasarım yapılarak basabilirsiniz.

Ayrıca günlük veya iki tarih arasındaki kar-zarar raporlarını aynı ekranda FIFO,LIFO,ortalama ve ağırlıklı ortalamaya göre hem TL hemde seçeceğiniz bir döviz sistemine göre görebilirsiniz. Raporları istediğiniz biçimde tasarlayarak gerekli kriterleri kayıt edebilir ve raporlama işlemlerini hızlandırabilirsiniz.

Genel Özellikler
İçerdiği Modüller
Cihazlar
Ekran Görüntüleri

Ekonomik Seri


Aserpos ekonomik versiyon 500 TL
Fiyatlandırma internet üzerinden kurulum fiyatıdır. yerinde kurulum için fiyat sorunuz

Aserpos

Enter barkodun ürettiği programlar sayesinde artık stok takibine ve cari takibine binlerce lira vermek tarih oluyor. Sistem hızlı tutarlı çalışarak size zaman ve para kazandıracak. Aserpos daha seri çalışmak için daha az özellikle uygun fiyatı ile yüzünüzü güldürecek.

marketler, bakkallar, benzin istasyonları, kantinler, nalburlar, şarküteri, manav, kasap. Alışveriş merkezleri, 1 milyoncular, kuruyemişçiler, doğal aktariyeler, tekeller vb.. firmalar için hazırlanmış müşterilerin istekleri ile yön bulmuş bir programdır. Hala daha istekleriniz doğrultusunda ileriye daha ileriye doğru gitmektedir.

Aserpos Öne Çıkan Özellikler
Ekran Görüntüleri